Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ex Yu Rock :D

2 posters

Ići dole

Ex Yu Rock :D Empty Ex Yu Rock :D

Počalji od Ninche^^ Čet Mar 04, 2010 1:14 pm

Ko smo mi?

Pitate se ko smo mi, i o čemu je ovaj forum? Evo odgovora, Ex Yu Rock je pravo mesto za sve vas koji volite stari rock. Crvena Jabuka, Prljavo Kazalište, Divlje Jagode... sve na jednom mestu.

Šta forum ima da ponudi?


Na forumu možete pronaći biografije svih poznatih rock bendova iz stare Jugoslavije, tekstove pesama, slike, snimke i još mnogo toga. Tu su takođe i razne diskusije gde nam možete izneti svoje mišljenje o raznim temama, a zabava je zagarantovana. Sve ovo i još mnogo toga možete naći na našem forumu.

Zašto bi trebalo da se registrujete?

Zašto? Pored korisnog sadržaja na forumu, tu je takođe i mogućnost da upoznate nove ljude. Možda nađete prijatelja za ceo život... Jedno je sigurno, nećete saznati dok ne probate. Mi, vam nećemo reći da je forum najbolji, zato što je na vama da presudite. Šta čekate?

www.exyurock.forumotion.com
Ninche^^
Ninche^^
Novi Član
Novi Član

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ex Yu Rock :D Empty Re: Ex Yu Rock :D

Počalji od rockmen Sre Apr 11, 2012 1:31 pm

Svaka čast za ideju i otvaranja formu. Jako korisno će biti mladeži, mada svi ljudi imaju protiv rock-a, droga ovo ono, sve su to izmisljotine. Rock on. Wink
rockmen
rockmen
Novi Član
Novi Član

Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.04.2012
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu